Hakkımızda

Geçmişte yaşadığımız ve zihnimizde birikmiş olan stresli yaşam olayları ve bugünü yaşarken maruz kaldığımız stresörler beyin biyokimyasını bozmakta, zihinsel gücümüzü azaltmakta ve birtakım psikolojik sorunlara sebep olmaktadır. Depresyon, takıntılar, korkular, kaygılar, panik bozuklukları vb. hep bu sebeplerle ortaya çıkmaktadır. HTA uzmanları en yeni psikiyatrik ve psikoterapatik yöntemlerle bu sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Amacımız, danışanlarımızı hem geçmişin hem bugünün stres yükünden kurtarmak huzurlu, mutlu, verimli ve yaşam kalitesi yüksek bireyler haline gelmesini sağlamaktır.
adnan_coban

2001 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde Psikiyatri ihtisasını tamamladı. Bir süre özel hastanelerde, 2002-2008 yılları arasında da Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi’nde çalıştı.

Yrd. Doç. Dr. Deniz Adnan ÇOBAN

Psikiyatrist-Psikoterapist

Cem Gümüş

İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca ikinci alan olarak Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünde de eğitim görmüştür.

Uzm. Psk. Cem GÜMÜŞ

Uzman Psikolog

Lisans eğitimini 2009 yılında İstanbul Üniversitesi psikoloji bölümünde tamamlayan Mustafa ŞEN, Maltepe Üniversite Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programında eğitimini sürdürmektedir.

Uzm. Psk. Mustafa ŞEN

Uzman Psikolog

Cem Gümüş

1983 yılında Bursa’da dünyaya geldim. 2006 yılında Marmara Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü’nden mezun olarak “Özel Eğitim Uzmanı” unvanını aldım. 2006 yılından bu yana çeşitli merkez ve kurumlarda Otizm, Asperger Sendromu, Down Sendromu, Özel Öğrenme Güçlüğü (Disleksi), Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu alanında çalışmalar yürütüyorum.

Uzm. Psk. Mehmet ALA

Uzman Psikolog

blank-woman-placeholder

2003 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olan Aytül Aslı SERPEL, Okan Üniveristesi Klinik Psikoloji bölümünde Yüksek Lisans Programını tamamlamıştır.

Uzm. Psk. Aytül Aslı SERPEL

Psikolog

blank-woman-placeholder

2003 – 2008 T.C. Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünü bitirmiştir. 2008 – 2012 yıllarında T.C. Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans tamamlamıştır.

Uzm. Psk. Zeynep AKÇA

Klinik Psikolog, Ergen ve Yetişkin Psikoterapisti

Travma tedavisi denildiğinde ilk akla gelen uygulama EMDR’dir. Bu uygulama beyni geçmişteki travmatik olayların etkisinden kurtarmakta, bu olaylara bağlı olumsuz duygu ve düşünceleri düzeltmekte ve kişinin tazelenmiş, temizlenmiş ve arınmış bir beyinle hayatına devam etmesine imkan sağlar.

Travma Tedavisinde EMDR - at HTA

EMDR Panik Bozukluk tedavisinde oldukça kısa zamanda sonuç alınan bir yöntemdir.

Panik Atak Tedavisi ve EMDR - at HTA

Araştırmalar, evlilik ile ilgili sorunların çözümünde çiftlerin birlikte tedavisinin, bireysel terapiye kıyasla daha etkili olduğunu göstermektedir.

Çift Terapisi - at HTA